Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Pirmdiena, 27. jūnijs.
Jaunumi
Biedrība
Statūti
Biedri
Sludinājumi
 
Pārdodu Impreza detaļas. Thule jumt stieņi ar atslēgu, derēs Imprezai līdz...
100 €
Kluba dzīve
Pļava, ledus, peļķes un tam visam pa virsu – "Subaru" Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Otrdiena, 5. februāris, 2008.

Reitings: Komentāri [ 0 ]

Aizvadītajā nedēļas nogalē Inčukalna pagasta Sēnītes rajonā, jau no plkst. 10 rītā bija dzirdama Subaru markas cienītājiem tik patīkamā boksermotoru bubināšana un rūkoņa. Tieši 3. februārī beidzot varēja sākties SubaruPower.lv foruma Ziemas kausa izcīņas 1. posms trasē „Sēnīte”.

Lai arī laika apstākļi neliecina par to, ka ārā ir ziema, sacensību diena tika veiksmīgi aizvadīta un startējušie dalībnieki tika pie pirmajiem tik svarīgajiem punktiem, lai turpinātu cīņu kausa kopvērtējumā.

Pavisam uz starta stājās 17 Subaru markas automašīnas 2 dažādās klasēs, attiecīgi 9 dalībnieki BR klasē (a/m, kuras ir aprīkotas ar riepām bez radzēm) un 8 dalībnieki AR klasē (a/m, kuras izmantoja riepām ar radzēm). Dalībniekiem bija jāveic 2 braucieni, katrā braucienā pa 2 apļiem. Pēc iepzīšanās braucieniem pirmās uz starta stājās BR klases automašīnas. Piedāvājam jums šo sacensību dalībnieka Imanta Zaķa (Zais, a/m Subaru Forester S Turbo) ieskatu un aprakstu par aizvadīto posmu.

„Pamazām, palēnām, spītējot laika apstākļiem, turpinājās nepieciešamie sagatavošanās darbi, kas liecināja vienu – jau 7. janvārī izsludinātajam un foruma apmeklētājus ieintriģējušajam pasākumam beidzot lemts notikt jau tuvākajā laikā. Un tiešām – foruma lietotāji 2. februāra vakarā saņēma priecīgu vēsti – SMS ar kodolīgu tekstu: Subarupower.lv Ziemas kausa 1. posms NOTIKS!

Agrajā svētdienas 3. februāra rītā jau no plkst. 10:00 liela daļa dalībnieku un skatītāju bija ieradušies zināmajā „Sēnītes” trasē. Dalībnieki, sabozušies un sarāvušies aukstajā vējā, laipnā organizatora mudināti (caur megafonu) raiti veic sacensību Nolikumā paredzēto reģistrācijas procedūru. Pēc dokumentālo formalitāšu nokārtošanas, ja tiesnesim, kas atbildīgs par automašīnu tehniskā stāvokļa pārbaudi, viss ir šķitis kārtībā, katrs dalībnieks saņēma starta numuru. Jāatzīstas, ka dalībnieki Nolikumu tomēr vismaz vienreiz bija izlasījuši, jo tiesnesis tā arī nevienu neizbrāķēja... . Un tiesneši šajā pasākumā ir neuzpērkami (vismaz viņiem pašiem tā šķita)!

Startam pirmajā dalībnieku klasē, kurā piedalās Subaru automašīnas ar riepām bez radzēm, bija piereģistrējušies 9 dalībnieki. Lai gan bija gaidīts nedaudz lielāks skaits, tomēr jāņem arī vērā, ka Ziemas kausa sacensību plāna izmaiņas un citi paralēli notiekoši pasākumi, neļāva šajā dienā ierasties vairākiem potenciālajiem braucējiem.

Plkst. 11:00 tiek izziņota dalībnieku sanāksme, kurā īsumā tiek atgādinātas galvenās lietas – pie stūres nedzert, nerunāt pa telefonu un labāk neizteikties par konkrētās trases stāvokli. Par šo vienkāršo noteikumu un sacensību Nolikuma ievērošanu, un labiem uzrādītiem rezultātiem tika solītas gandarījuma balvas lielāku un mazāku kausu, bļodu vai cita veida trauku izskatā. Pēc šāda uzmundrinājuma dodamies darīt TO, kas ir paredzēts Nolikumā, jeb pirms starta oficiāli iepazīties ar trasi.

Plkst. 11:24 dots pirmais starts „un šovs var sākties!” (c). Pirmo braucienu dalībnieki veic pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, savukārt otro braucienu, lai būtu interesantāk, pilnīgi pretēji – pulksteņa rādītāja virzienā. Katrā braucienā sacensību dalībniekam jāveic 2 apļus ar laika kontroli un startu no vietas. Varētu jau arī vēlēties vairāk, taču tas radītu nevienlīdzīgus apstākļus trasē citiem dalībniekiem, kuru starts bija paredzēts vēlāk.

Abi braucieni norit bez negaidītiem starpgadījumiem, un pateicoties pašu dalībnieku spējai pašorganizēties, korekti un bez aizķeršanās. Jau pusstundu pēc pirmā starta esam gatavi 2. braucienam!

Kad paveikti Ziemas kausa pirmā posma braucieni Subaru automašīnām ar riepām bez radzēm, trasē laiks doties startam reģistrētajiem 8 „radžotajiem” auto. Sākotnēji šķita, ka patreizējos apstākļos, kad trasi tikai vietām sedz ledus kārta, nekādu īpašu priekšrocību riepu ar radzēm izmantošanai nebūs, taču rezultāti tomēr liecina, ka vidējie ātrumi „radžotajiem” tomēr bija nedaudz labāki, ja vien netika pieļautas rupjas kļūdas. Lai gan īpašas izmaiņas laika apstākļos nav notikušas, pamazām trasē, kas sākotnēji bija visai sausa, parādās nelieli un vienā vietām arī lieli dubļi. Braucēju automašīnas pamazām atgādināja iepriekšējā rudenī šajā pat trasē redzētās Subaru dubļu pikas (tās ir daudziem pazīstamās Subarupower.lv „Dubļu cīņas”).

Pēc kārtējiem diviem braucieniem, kas tāpat notiek pēc iepriekš aprakstītās formulas, Ziemas kausa tiesnešu kolēģija paziņo, ka klātesošie var nedaudz papriecāties un „pavārtīties” pa dubļiem. Sacensību oficiālā daļa līdz ar to ir beigusies un, izmantojot izdevību, tiesnešu kolēģija paklusām pazūd, lai sagatavotos labāko braucēju apbalvošanai.

Lai gan organizatoriem sanāk neliels misēklis ar vienu no balvām, kas tiek atrisināts visai oriģinālā veidā, ar pavisam nelielu aizkavēšanos sākas kvēli gaidītā apbalvošanas ceremonija. Bez himnas un orķestra, tomēr katrā klasē pie kausa un Subarupower.lv diploma tiek pirmo trīs vietu ieguvēji.
Atzīmējot pasākuma veiksmīgo norisi, daļa klātesošo dodas sasildīties un iebaudīt gardus ēdienus uz ceļmalas krodziņu „Brālis”, kur Subarupower.lv apmeklējumi ir jau pierasta lieta. Arī šoreiz ērtai pasēdēšanai mums ir nepieciešami vismaz trīs kopā sabīdīti galdi. Tā kā uz kopgalda „sapulcējas” arī trīs laureātu kausi, neiztiekam arī bez lāses šampanieša.

Kopējie secinājumi ir tādi, ka „pirmais kucēns”, neskatoties uz sīkām ķibelēm, tomēr nebūs jāslīcina. Pietiekami kuplā pulkā esam pavadījuši jauku dienu svaigā gaisā un gandarīti par paveikto! Rezultāti liecina, ka jau šobrīd kopvērtējuma situācija veidojas visai intriģējoša un patreiz vēl neviens no dalībniekiem (jau startējušiem, vai tiem, kas vēl plāno piedalīties kausa izcīņā) nav izslēgts no cīņas par galvenajām šo sacensību balvām.

Paldies organizatoriem, dalībniekiem un arī „Brālim”! Sagaidām nākamo sacensību posmu, iespējams, jau pavisam drīz. Kur? Nekavējies un apmeklē mūsu forumu arī Tu, tad arī uzzināsi par to pirmais!”

Šī posma rezultāti ir skatāmi www.subarupower.lv forumā attiecīgajā sadaļā. Nākamais posms ir paredzēts jau šajā nedēļas nogalē, 10. februārī. Visa informācija atrodama forumā.

Varbūt arī Tev der izmēģināt savus spēkus?


Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Vasaras autosprint...
Video: Subaru Power Club ...
Jaunākais forumā
Re: Subaru šroti
Berry, 21.04.2022 12:33
Re: Dzenam beztēmu
OZIO, 31.03.2022 17:05
Re: TEXTI - anekdotes, stāsti, joki un piedzīvojumi...
OZIO, 31.03.2022 17:02
Re: Subaru detaļu veikali
Krisjanisf, 26.03.2022 15:03
Re: SBRU Forester
SBRU, 18.03.2022 21:46
Re: Rallija sezonas apskats 2015
ingoodpoo, 10.03.2022 10:14
Re: Tehnikas un inovāciju festivāls Jelgavā - Mehatrons 2020
liamuintero, 10.03.2022 03:31
Re: Airsofts, iespēja pamēģināt uzspēlēt tiem kas vēlas!!!!
eetwebblo, 09.03.2022 04:46
virtual phone
konixxa, 07.03.2022 11:00
Re: Rūsa pie vējstikla rāmja
Ediitis, 01.03.2022 22:48
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.