Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Pirmdiena, 27. jūnijs.
Jaunumi
Biedrība
Statūti
Biedri
Sludinājumi
 
Pārdodu Impreza detaļas. Thule jumt stieņi ar atslēgu, derēs Imprezai līdz...
100 €
Kluba dzīve
Subaru brīvdabas atpūtas pasākums Ķeipenē Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Svētdiena, 28. februāris, 2010, autors - Zais

Reitings (5.0/5, 1 vērtējums): Komentāri [ 0 ]

Sestdien, 27. februārī pēc ilgāka klusuma brīža biedrība "Subaru Power Club" pieteica sevi ar vieglu brīvdabas atpūtas pasākumu Subaru auto markas cienītājiem un entuziastiem. Pēdējā gada laikā arī aktīvo biedrības "Subaru Power Club" draugu pulkā ir notikušas vērojamas izmaiņas. Biedrības organizētie pasākumi notiek retāk un pašu braucēju aktivitātes ir mazinājušās. Šo iemeslu dēļ, lai uzmundrinātu Subaru kopienu un parādītu, ka viss pulveris nebūt nav izšauts, uz minēto pasākumu tika aicināts ikviens interesents, kurš būtu ar mieru pavadīt dienu svaigā gaisā, baudot ziemas priekus, un pilnveidojot savas braukšanas iemaņas slēgtā trasē.

Vēl jo vairāk, par klātesošo labsajūtu bija gatavi parūpēties ne vien paši pasākuma apmeklētāji, bet arī atbalstītāji: "Subaru" oficiālais dīleris "Adrem Auto" un arī "Midland" smērvielu izplatītājs SIA"MG Alliance".

Lai arī viss bija rūpīgi plānots, pasākuma rītā bažas radīja tehniskas ķibeles saistībā ar Ķeipenes autotrases sagatavošanu. Taču iekustināto mašīnu tā vienkārši neapturēsi, tādēļ paļaujoties uz veiksmīgu iznākumu, nekas netika atcelts. Par dalībnieku, kuri vēlas organizēti sākt kustību no Rīgas, tikšanās vietu bija noteikta veikala "Depo" stāvvieta Lubānas ielā. Līdz pulksten 10:00 šeit bija pulcējušās jau vairāk kā divdesmit automašīnas, kas izrādījās neliels pozitīvs pārsteigums pašiem organizatoriem. Šajā brīdī situācija jau bija atrisinājusies, tādēļ visi varēja droši doties Ķeipenes virzienā. Vēl tikai neliela sapulce, kurā tika precizēta braukšanas kārtība un maršruts, un tad jau automašīnas izkārtojās uz ceļa.

Turpmākais ceļš līdz pasākuma norises vietai tika veikts organizēti un bez starpgadījumiem, pa ceļam veicot pāris apstāšanās, lai atpalikušās mašīnas varētu panākt pārējos braucējus. Ceļā mums pievienojās vēl vairāki braucēji. Vienā no pēdējām pieturvietām ceļmalā apstājusies auto kolonna jau izskatījās itin pieklājīgi.

Uz vietas, izvietojoties pie trases sagatavotajā stāvlaukumā, noskaidrojās, ka kopumā ieradušās vairāk kā trīsdesmit automašīnas. Tas vien apliecināja, ka "Subaru" entuziastu gars vēl ir dzīvs, jo tieši šo automašīnu arī bija absolūtais vairākums.

Neilgo laika sprīdi, kamēr tika pabeigti trases sagatavošanas darbi, katrs pavadīja savās nodarbēs. Tie, kuri bija atbraukuši kā skatītāji, kopā ar potenciālajiem trasē braucējiem, organizēja nelielu ugunskuru un arī līdzpaņemto gardumu cepšanu.

Drīz vien trasē iepazīšanās braucienos devās arī pirmās automašīnas. Ievērojot drošu distanci, lai izvairītos no sadursmēm, kā arī mēģinot pierast pie trases konfigurācijas un seguma. Cenšoties nepārvērtēt savas braukšanas prasmes, kas gan ne vienmēr izdevās, braucēji trasē pakāpeniski mainījās. Trase tomēr bija pietiekami viltīga, tāpēc vairākas mašīnas trasē arī sagriezās, dažkārt paliekot malā esošajās mīkstajās kupenās.

Līdz ar to arī darba netrūka traktoram, kas palīdzēja no šī sniega gūsta tikt atkal laukā. Taču nevienam auto milzīgi liela skāde netika nodarīta. Lai arī trase ar katru nobraukto apli siltā laika dēļ kļuva arvien slidenāka, braukšanas prieku tas nemazināja. Bija redzams, ka dalībniekiem šī izklaide iet pie sirds.

Pēc trases apmeklējuma ne vienai vien mašīnai pēc tam sniegs bija atrodams it visās spraugās un atverēs. Kad tas kļuva par apgrūtinājumu, bija jāveic tīrīšana. Pamatā jau no riteņiem, bet gadījās arī kā sniega lāpstu izmantot bamperus.

Lai arī sākotnēji bez braukšanas riņķošanas trasē bija paredzētas arī citas izpriecas, redzot, cik aizrautīgi visi brauc, tika nolemts aprobežoties tikai ar nelielu konkursu, mēģinot izbraukt trasi ar labāko apļa laiku. Tie, kuri vēlējās, to tad arī darīja. Protams, dažbrīd neiztiekot arī bez nelieliem starpgadījumiem.

Minētie braucieni turpinājās vēl krietnu laiku, līdz iestājās vakara krēsla un klāt bija arī nokrišņi. Veiklākais trasē izrādījās braucējs ar segvārdu Harisland ["Subaru" Impreza, atmo], kuram no pasākuma atbalstītājiem tika piešķirta balva: bezmaksas eļļa automašīnai nepieciešamajā apjomā, nākošajam ātrākajam braucējam ar "Subaru" Impreza GT tika piešķirta 60% atlaide, iegādājoties "Midland" produkciju, trešajam ātrākajam braucējam, kurš trasē brauca ar "Subaru" Impreza STi - 40% atlaide "Midland" produkcijas iegādei. Visiem trim tika dāvināti arī suvenīri no "Adrem Auto". Piemiņas balva tika arī braucējam ar segvārdu Tomsis, par atraktīvāko startu.

Paralēli improvizētajai sacīkstei trasē, pateicoties pasākuma atbalstītājiem "Adrem Auto", bija iespēja veikt testa braucienus ar gluži jaunu "Subaru" Legacy automašīnu, kas aprīkota ar dīzeļdzinēju un sešpakāpju manuālo transmisiju. Lai arī ne jaunākā izlaiduma Subaru Impreza, tomēr zināmā mērā “saldais ēdiens” minētās automarkas cenītājiem.

Kopumā pasākums bija izdevies un arī laika apstākļi mūs nepievīla. Paldies par šo iespēju nedaudz izvingrināt rokas slidenā trasē, lai ikdienas situācijās, kādas nereti ziemā ir uz mūsu ceļiem, neapjuktu un zinātu kā izvairītoes no nepatikšanām. Īpašs paldies "Subaru" sabrauciena atbalstītājiem "Adrem Auto" un "MG Alliance", kā arī visiem tiem, kas bija kopā ar mums šajā dienā. Uz drīzu tikšanos!

Saistītie raksti
11.02.2010. SUBARU sabrauciens 27.februārī

Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Ziemas autosprints...
Video: "Enima Auto Ziemas...
Jaunākais forumā
Re: Subaru šroti
Berry, 21.04.2022 12:33
Re: Dzenam beztēmu
OZIO, 31.03.2022 17:05
Re: TEXTI - anekdotes, stāsti, joki un piedzīvojumi...
OZIO, 31.03.2022 17:02
Re: Subaru detaļu veikali
Krisjanisf, 26.03.2022 15:03
Re: SBRU Forester
SBRU, 18.03.2022 21:46
Re: Rallija sezonas apskats 2015
ingoodpoo, 10.03.2022 10:14
Re: Tehnikas un inovāciju festivāls Jelgavā - Mehatrons 2020
liamuintero, 10.03.2022 03:31
Re: Airsofts, iespēja pamēģināt uzspēlēt tiem kas vēlas!!!!
eetwebblo, 09.03.2022 04:46
virtual phone
konixxa, 07.03.2022 11:00
Re: Rūsa pie vējstikla rāmja
Ediitis, 01.03.2022 22:48
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.