Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Pirmdiena, 27. jūnijs.
Jaunumi
Biedrība
Statūti
Biedri
Sludinājumi
 
Pārdodu Impreza detaļas. Thule jumt stieņi ar atslēgu, derēs Imprezai līdz...
100 €
Kluba dzīve
Subaru Power Club atvadas no ziemas: 4. posms – "Parādi savam Subāram Tukuma rajonu..." Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Sestdiena, 19. aprīlis, 2008, autors - Zais

Reitings: Komentāri [ 0 ]

Ar šādu devīzi 2008. gada 5. aprīlī notika pēdējais Subaru Power Club Ziemas kausa posms, kas jau sākotnēji tika pasludināts par „saldo ēdienu”, un kurā galvenais uzsvars tika likts ne tik daudz uz braukšanas prasmi vai automašīnas dzinēja jaudu, bet uz pilota un stūrmaņa(-u) sadarbības prasmi, loģisko domāšanu un galvenais – vērību.

Par starta/finiša vietu šoreiz bija izvēlēta DUS „Ovi” uz Ventspils šosejas netālu no Tukuma. Tā kā šeit visi dalībnieki vienuviet bija skatāmi gan tikai pirms starta signāla došanas un pēc tam izklīda kur nu kurais, sev vien zināmos Tukuma rajona plašumos, tad tikai viņi paši var izstāstīt par savu maldīšanos asprātīgi izveidotajā trasē. Šajā reizē dalībniekiem līdz pēdējam brīdim nebija zināms, kas īsti viņus sagaida, tādēļ intriga bija jo lielāka.

Organizators bija uzdevuma augstumos un cienīgi pildīja Ivana Susaņina pienākumu, norādot viņaprāt „pareizo” virzienu... .

Lai gan tehnikas uzraudzība un pārbaude atbilstībai Ceļu satiksmes noteikumiem ritēja raiti, daži tomēr pamanījās uzķerties uz vecā joka „kur tad tie pārējie cipariņi numuram?”.

Divas ekipāžas tomēr bija apņēmušās visiem PARĀDĪT...., bet tikai nākošreiz.

Beidzot kopējā sanāksmē visiem paziņoja informāciju par brauciena norisi – pēc kartē iezīmētiem kontrolpunktiem jāatrod izsniegtajā fotogrāfijā redzamais objekts, par kura apmeklēšanas apliecinājumu kalpos ekipāžas izdarītā fotogrāfija ar pilotu un „pareizo” objektu fonā. Un objekti mēdz būt dažādi... .

Lai visu vēl nedaudz sarežģītu, dalībnieki drīkst meklēt kontrolpunktus divas stundas no starta brīža, taču tad ekipāžai ir jāierodas konkrētā ģeogrāfiskā punktā, kur noteiktā laikā ir jāveic 26km garš posms, braucot pēc leģendas. Savukārt pēc leģendas brauciena ekipāža drīkst turpināt iesākto kontrolpunktu meklēšanu, nepārkāpjot organizatora noteikto četru stundu kontrollaika ietvaru. Lai neliktos maz, organizators bija iedomājis noslēpt (neuzrādīt kartē) daļu kontrolpunktu, par kuru esamību dabā liecināja vien izsniegtā fotogrāfija. Tieši par šo kontrolpunktu neatrašanu „draudēja” vislielākās soda sankcijas mīnus punktu veidā.

Lai gan tamlīdzīgus (piemēram, biedrības „Autoliste” rīkotos, kas ir par vairākām kārtām samudžinātāki) pasākumus pieredzējušiem dalībniekiem šis posms nelikās pārāk grūts un neizpildāms, tomēr kļūdas gadījās. Un galvenokārt tādēļ, ka atsevišķās vietās bija vairāk jāvēro apkārtne, nevis tikai karte. Tāpēc galvenais šeit bija nevis ātrums (jo bija jāievēro Ceļu satiksmes noteikumu prasības), bet gan trīs nozīmīgākās cilvēka īpašības – „poņa, ņuhs un čujs”. Lai cits citam kaut ko nenoskaustu, dažām ekipāžām komplektā bija arī „ai em sekjuriti” nodrošinājums... .

Braukāšana pa Tukuma rajonu bija lieliska iespēja daudziem apmeklēt vietas un objektus, kur tie citādi diezin vai „iemaldītos”. Pieeju trases izbraukšanas risinājumam droši vien bija tikpat, cik dalībnieku automašīnu. Tikpat dažādas bija arī izmantotās metodes labāka rezultāta sasniegšanai. Kāda ekipāža pat bija darbojusies ar tā saucamo „Zaļās Izolācijas Lentas Izslēgšanas Metodi”... .

Tas bija patiešām interesanti un ieviesa daudzveidību Ziemas kausa norisē, un ja tiks saņemtas pozitīvas atsauksmes, līdzīgas izdarības Subaru Power Club autobraucējiem ir gatavs organizēt arī turpmāk... .

Oficiālie rezultāti un Ziemas kausa kopvērtējuma uzvarētāji šobrīd jau ir zināmi un domājams, ka vairumam ir patiess gandarījums par aizvadītiem posmiem. Lai arī šur tur organizatoram gadījās pa kļūmei, jo savas korekcijas ieviesa laika apstākļi, jāatceras, ka Ziemas kauss bija pirmais tāda mēroga Subaru Power Club rīkotais pasākums, bet attiecīgiem laika apstākļiem mums joprojām nepietiek naudas (Aūūū, sponsori – atsaucieties!).

Subarupower.lv Ziemas kausa un līdz ar to arī ziemas sezonas oficiālais noslēgums (arī apbalvošana visādās nominācijās un citas jaukas izdarības pie un zem galda) notiks 2008. gada 26. aprīlī.

Vēlies pirmais uzzināt kad un kur būs nākamā Subarupower.lv tikšanās? Nekavējies un apmeklē mūsu forumu!

Foto: Edijs, Uldis, Eiriks un Zais


Komentāri
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Rallija Supersprin...
Video: SUBARU Boxer Diese...
Jaunākais forumā
Re: Subaru šroti
Berry, 21.04.2022 12:33
Re: Dzenam beztēmu
OZIO, 31.03.2022 17:05
Re: TEXTI - anekdotes, stāsti, joki un piedzīvojumi...
OZIO, 31.03.2022 17:02
Re: Subaru detaļu veikali
Krisjanisf, 26.03.2022 15:03
Re: SBRU Forester
SBRU, 18.03.2022 21:46
Re: Rallija sezonas apskats 2015
ingoodpoo, 10.03.2022 10:14
Re: Tehnikas un inovāciju festivāls Jelgavā - Mehatrons 2020
liamuintero, 10.03.2022 03:31
Re: Airsofts, iespēja pamēģināt uzspēlēt tiem kas vēlas!!!!
eetwebblo, 09.03.2022 04:46
virtual phone
konixxa, 07.03.2022 11:00
Re: Rūsa pie vējstikla rāmja
Ediitis, 01.03.2022 22:48
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.