Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Pirmdiena, 27. jūnijs.
Jaunumi
Biedrība
Statūti
Biedri
Sludinājumi
 
Pārdodu Impreza detaļas. Thule jumt stieņi ar atslēgu, derēs Imprezai līdz...
100 €
Kluba dzīve
Subarupower.lv jaunās krāsās! Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Svētdiena, 25. aprīlis, 2010.

Reitings (5.0/5, 5 vērtējumi): Komentāri [ 12 ]

Laipni aicināti jaunā pasaulē!

Tā vien šķiet, ka šāda uzruna ir piemērota ikvienam pastāvīgam un ne tik ļoti pastāvīgam lietotājam, kura dienas kārtībā ir iekļauta ierastā subarupower.lv apmeklēšana. Un, kā nu ne!? Lietotāji, kuri līdz šim ir lietojuši šo forumu, tā īsti par vienkārši „forumu” to vairs nenosauks, jo izmaiņas ir pārāk lielas, lai tās nepamanītu... .

Kas lēni nāk, tas labi nāk...

Daudziem nav noslēpums, ka labu laiku atpakaļ līdzīga projekta tapšana bija vairāk runāšana nekā darīšana. Idejas šaudījās pa galvu un neļāva mierīgi dzīvot. Laikam ejot, tas sāka palikt pat kaitinoši, kā rezultātā, nedaudz vairāk kā gadu atpakaļ, tika sāktas zīmēt pirmās līnijas. Jāsaka, ka uzreiz bija skaidrs, ka viegli tas nebūs, bet tomēr nonākot saskarsmē ar realitāti, izrādījās, ka tas ir vēl sarežģītāk, jo projekta ietvaros darbojās tikai trīs visnotaļ aizņemti cilvēki – divi ideju ģeneratori un viens programmētājs. Tiesa gan jāatzīst, ka pēdējais mainījās vairākas reizes, jo izrādījās, ka mēs tomēr runājam dažādās valodās, un diemžēl viens otru nesaprotam.

Tā nu pirmais termiņš, kad šim portālam vajadzēja ieraudzīt dienas gaismu, bija 2009. gada jūnijs, pēc tam jau gadu mija, lai šo gadu uzsāktu ar jaunu, skaistu dzīvi, bet..., atkal viss ne tā. Vēl pēc dažiem termiņiem jau vairāk tos neskaitījām, kad beidzot nonācām līdz 2010. gada 26. aprīlim! Vai tas bija tā vērts? Un kā jums šķiet?

Kas jauns?

Jā, šeit nu laikam būtu tiešām vieglāk uzrakstīt, kas nav jauns. Apmeklētājs, kurš ienācis subarupower.lv pirmo reizi, to noteikti nepamanīs, bet mēs zinām, ka ir daudz lietotāju, kuri ir pieraduši pie vienas konkrētas sistēmas teju trīs gadus. Bet neskatoties uz to, un tieši tāpēc, ka jauns ir pārāk daudz, kā vieniem, tā otriem der nedaudz palasīt šo un īsumā iepazīties ar notiekošo.

Portāls

Šī nu ir tā reize, kad beidzot sevi varam saukt par portālu vārda vistiešākajā nozīmē. Tas tika veidots ar mērķi piesaistīt vēl vairāk Subaru automašīnu īpašniekus un līdzīgi domājošos, tāpēc pēc mūsu domām neatņemama sastāvdaļa šādā vietā ir raksti un informācija par mums visiem tuvām tēmām – Subaru un ar to cieši saistītais autosports. Kaut arī šodien ir grūti būt atšķirīgam, mēs esam ļoti daudz strādājuši pie tā, lai mums būtu sava „odziņa” – stilīgs un mūsdienīgs, acij tīkams dizains, piemērota un sakārtota vide, ērta lietošana, mūsdienīga funkcionalitāte. Arī forums ir savā vietā, kur diskusijas var turpināt. Lai pataisītu šo visu vēl interesantāku, esam uzbūvējuši foto/video galeriju, kā arī pilnīgi jaunu sludinājumu sadaļu. Raksti par Subaru mūsu dzīvē, dažādām ar autosportu saistītām tēmām un citām lietām ir sadalīti kategorijās, kā arī atrodami arhīvā. Neatņemama sastāvdaļa ir notikumu kalendārs, kurā atradīsiet dažādus autosporta pasākumus. Esam pacentušies arī, lai katram lietotājam būtu savs „lauciņš”, kurā izpausties – lietotāja profils. Šīs un vēl daudz citas lietas tu varēsi atklāt laika gaitā. Ceram, ka tev patiks.

Funkcionalitāte un iespējas

Runājot par izmaiņām, kuras skārušas šo vietu, pacentīšos nedaudz sīkāk aprakstīt katru no tām.

Tātad - portālam ir divas galvenās izvēlnes - augšējā rinda un kreisā mala. Katrai augšējai izvēlnei ir sava sānu izvēlne. Uzreiz pievērsiet uzmanību rotējošām rindām zem augšējās izvēlnes posmiem – kreisajā pusē vienmēr tiks parādīti 6 tuvākie notikumi kalendārā, labajā malā, zem šīs dienas datuma, svinamo dienu saraksts. Kas ir būtiski - tajā parādīsies gan šodienas vārda dienas, gan arī lietotāju dzimšanas un to vārda dienas. Tāpēc, lai mēs nekad nenokavētu apsveikt draugu vai paziņu, aicinām aizpildīt savu profilu pareizi.

Atverot portālu, pirmā lapa vienmēr ir „Jaunumi”. Šajā lapā parādīsies visi portālā ievietotie raksti hronoloģiskā secībā, zem kuriem pašā apakšā arī arhīvs. Pie katra raksta būs redzams komentāru skaits un saite uz tiem, ja tādi ir pievienoti, kā arī foto un/vai video ikonas, ja raksts satur kādu no galerijām. Atverot jebkuru rakstu, lietotājs nonāk tā iekšlapās, kur var izlasīt visu rakstu, kā arī – novērtēt to, ieteikt draugiem.lv, twitter.com un orb.lv, un, protams, arī komentēt. Zem raksta ir atrodamas saites uz saistītiem rakstiem, lai lasītājam būtu vieglāk atrast līdzīgas un saistošas tēmas.

Labajā malā atrodas lietotāja pieslēgšanās forma. Tie, kuri jau ir agrāk reģistrējušies subarupower.lv, var izmantot esošo lietotājvārdu un paroli, tie, kuri to vēl nav izdarījuši, spiediet uz zemāk norādītās saites - „Neesi vēl reģistrējies?” Atcerieties, ka tikai reģistrēts lietotājs var izteikt vērtējumus, pievienot komentārus, apskatīt citu lietotāju profilu, piedalīties foruma diskusijās vai pievienot sludinājumus!

Zemāk labajā sānā ieskatam parādīsies gadījuma bilde un video no ievietotajām galerijām. Vēl zemāk – jaunākie foruma ieraksti.

Zem kreisā sāna izvēlnes mēs piedāvāsim jums piedalīties aptaujā, ja tāda būs izveidota, lai portālu padarītu pēc iespējas interaktīvāku. Ja aptaujā piedalīties nevēlies, bet gribi apskatīt rezultātus, tad nospied uz saites „Skatīt rezultātus” zem aptaujas jautājumiem. Vēl zemāk tiks izvadīti gadījuma sludinājumi, kur nospiežot uz tā apraksta, nonāksi sludinājuma lapā.

Jau iepriekš pieminējām kalendāru ar notikumiem. Papildus notikumu caurskatīšanai, tu vari norādīt vai tu apmeklēsi attiecīgo pasākumu, vai nē, tādejādi ļaujot citiem lietotājiem būt informētiem par draugiem vai paziņām, kurus tur varēs sastapt. Ja esi pārdomājis, un pasākumu tomēr neapmeklēsi, tad var izslēgt sevi no saraksta.

Pievēršot nedaudz lielāku uzmanību lietotāja profilam, gribam uzsvērt, ka tas stipri atšķiras no iepriekšējā foruma profila. Uz savu profilu var nonākt nospiežot saiti „Lietotāja profils”, kura atrodas pieslēgšanās formā. Šeit tu vari aizpildīt daudz pilnīgāku informāciju par sevi, un par savu auto, augšupielādēt un dzēst savu profila bildi, kā arī 5 citas bildes ar savu automašīnu vai citām sev svarīgām lietām, ko tu gribi parādīt citiem. Lai apskatītu cita lietotāja profilu, spied uz lietotājvārdu, kur tas ir aktīvs (forumā, komentāros vai, piemēram, svinamo dienu sarakstā). Līdz ar šādas sistēmas ieviešanu, esam panākuši arī to, par ko jau runājām sen – katram lietotājam ir sava unikālā adrese, kuru tu vari atrast zem saites www.subarupower.lv/username (tieši tāpēc cīnījāmies ar lietotājiem par simboliem, kuru izmantošana netika atļauta segvārdā). Zem sava lietotāja profila atrodas arī foruma iestatījumi, iespēja mainīt paroli un apskatīt savus pievienotos sludinājumus.

Tāpat kā visi pārējie raksti, arī raksti par klubu un tā dzīvi ir atrodami atsevišķā sadaļā. Šeit jūs atradīsiet vienmēr aktuālāko un svaigāko informāciju par klubu, tā biedriem vai sadarbības partneriem. Arī šeit esam jau ievietojuši gan pēdējos, gan pirmos rakstus un notikumus, lai atverot to, būtu ko lasīt.

Lielas pārmaiņas ir piedzīvojis arī forums. Pirmkārt ir jāuzsver, ka tā platforma ir pārtulkota latviešu valodā, tā dizains ir pielāgots portālam, kā arī tas ir pilnībā integrēts tajā. Līdz ar to ir mainīta arī foruma struktūra un kārtība, kura gan vēl nav īstenota pavisam. Par šādām un pārējām izmaiņām mēs ziņosim jau pavisam drīz. Starp citu - ir jaunas emocijikonas (smailiji).

Esam izveidojuši arī mūsdienīgas foto un video galerijas. Arī šeit tu vari izteikt savu viedokli, vērtējot bildi vai pievienojot komentāru. Atverot konkrēto galeriju, ir redzams komentāru vai vērtējuma skaits katrai bildei, ja tādi ir pievienoti. Jāuzsver gan, ka šobrīd šīs galerijas var papildināt tikai administratori, tāpēc ar lielāko prieku uzklausīsim arī tavu viedokli par to, kam tur būtu jāatrodas. Ja tev ir atbilstošs materiāls, kuru gribētu parādīt arī citiem, droši ziņo par to mums!

Lielākais jaunums – „Pērk un pārdod” sadaļa. Šī sadaļa tika veidota, lai jums palīdzētu vieglāk orientēties lietotu un jaunu Subaru automašīnu tirgū. Mūsu mērķis ir panākt, lai tas, kurš grib pārdot vai nopirkt Subaru, ienāk šeit, tādejādi pilnvērtīga sludinājuma pievienošana šobrīd ir paredzēta tikai Subaru markas automašīnām. Papildus ir iespējams pirkt, pārdot vai mainīt pakalpojumus, rezerves daļas vai citas lietas. Ievadot sludinājumu, papildus informācijai tu vari pievienot 6 bildes, kā arī norādīt tā publikācijas termiņu. Labot, dzēst vai pagarināt sludinājuma publikāciju var atverot saiti „Mani sludinājumi”.

Kā jau izteikti Subaru markas automašīnu cienītāji, piedāvājam arī informāciju par Subaru vēsturi un tā modeļiem. Arī mēs nezinājām, ka to ir tik daudz, tāpēc šī sadaļa vēl tiks papildināta ar jaunāku un ne tik jaunu informāciju.

Nenoliedzami ir tas, ka katra no sadaļām nav ne tuvu pilna ar to, kam tur būtu jābūt. Mēs solam, ka tās tiks regulāri papildinātas, tādejādi pamazām veidojot lielāko un atpazīstamāko Subaru un autosporta entuziastu portālu Latvijā. Mēs aicinām apvienoties visu Subaru markas automašīnu īpašniekus un lietotājus, kā arī tos, kurus saista Subaru un autosports, jo tikai kopā mēs esam spēks.

Lūdzu esat iecietīgi un saprotoši pret kļūdām, kuras radīsies darba procesā, jo tikai jūs būsiet tie, kuri palīdzēs mums tās „noķert”. Jebkurā gadījumā - mēs esam spēruši vienu milzīgu soli pa kāpnēm uz augšu, bet tomēr vēl pavisam „zaļi”, lai būtu neievainojami... .

Lai Jums patīkami lasīt un pavadīt laiku mūsu jaunajā portālā!

Ar cieņu,

Raimonds Bērziņš (TheKid) un
Andris Sniķeris (Snuks)


Komentāri

Intulis @ 10.05.2010 12:46

Tiešām tā zolīdi izskatās :))

jsondors @ 26.04.2010 21:58

Man jau patīk, tiešām labi izdevies modernizēties.

Liana @ 26.04.2010 11:37

No riita domaaju - tikai uzmetiishu aci, vai jau palaists. Bet taa bija mana kljuuda ... nokaveeju darbu :)

Raimi, Snuk un paareejie iesaistiitie - milziigs cepums jums!

Taimers @ 26.04.2010 10:55

Pa skaisto ;)

INGO @ 26.04.2010 10:42

Malači, beidzot kāds arī kautko izdara, nevis, tikai runā !!

edips @ 26.04.2010 10:28

man ar dikti patiik kaa te viss izskataas :)

ExCess @ 26.04.2010 10:20

Tiešām - LIELISKI!! (un var tikai minēt, CIK sassodīti daudz darba te ieguldīts..) Apsveicam mūs visus, un - tad jau JĀSVIN!.. :)

Zais @ 26.04.2010 08:54

Cepur` nost - kāj` virsū!

Jucis @ 26.04.2010 07:46

Man ir milzīgs prieks, ka tas beidzot ir noticis!!!! Jus esat malači :)

TheKid @ 26.04.2010 07:21

Paldies, bet stādies priekšā, cik vēl ir jāiegulda? ;)
1   2   >  >>
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Rallijs "Jēkabpils...
Video: Subaru Winter Meet...
Jaunākais forumā
Re: Subaru šroti
Berry, 21.04.2022 12:33
Re: Dzenam beztēmu
OZIO, 31.03.2022 17:05
Re: TEXTI - anekdotes, stāsti, joki un piedzīvojumi...
OZIO, 31.03.2022 17:02
Re: Subaru detaļu veikali
Krisjanisf, 26.03.2022 15:03
Re: SBRU Forester
SBRU, 18.03.2022 21:46
Re: Rallija sezonas apskats 2015
ingoodpoo, 10.03.2022 10:14
Re: Tehnikas un inovāciju festivāls Jelgavā - Mehatrons 2020
liamuintero, 10.03.2022 03:31
Re: Airsofts, iespēja pamēģināt uzspēlēt tiem kas vēlas!!!!
eetwebblo, 09.03.2022 04:46
virtual phone
konixxa, 07.03.2022 11:00
Re: Rūsa pie vējstikla rāmja
Ediitis, 01.03.2022 22:48
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.